24.2 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Окупанти намагаються використовувати ДРГ в Сумській області, – ДПСУ

Росія не припиняє обстріли українських кордонів, від яких особливо потерпають території Чернігівської, Сумської та Харківської областей. До того ж прикордонники фіксують намагання ворога використовувати ДРГ в Сумській області.

Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.

“На відміну від кордону із Білоруссю ситуація на кордоні з Росією значно інша. Напружена, бо ворог не полишає обстрілів зі свої території України”, – наголосив речник.

За його словами, за минулий місяць українські прикордонні наряди зафіксували близько 1800 обстрілів, які Росія здійснила по території України.

“Це по Чернігівській, Сумській та Харківській областях. На додачу до цього по сумському напрямку ворог намагається використовувати ДРГ”, – сказав Демченко.

Речник ДПСУ повідомив, що українські воїни розуміють загрозу застосування ДРГ та максимально посилюють свою увагу, у фортифікаційному відношенні укріплюється прикордоння на максимальній близькості до кордону, але проводити інженерні роботи безпосередньо по лінії кордону неможливо через обстріли.

“Для викриття ДРГ застосовують БПлА, які моніторять ситуацію. Під час виявлення диверсантів образу відкривають вогонь, і вони відходять за лінію кордону”, – наголосив він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>