14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Окупанти хочуть побудувати нову гілку залізниці у Крим у “глибокому тилу”, – Федоров

Російські окупанти готуються до втрати своїх логістичних шляхів, тому хочуть збудувати нову залізничну гілку з Ростова-на-Дону через тимчасово захоплені українські міста Маріуполь, Бердянськ та Мелітополь біля узбережжя Азовського моря – до Криму.

За словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, подібний маршрут у майбутньому може стати єдиним для окупантів логістичним шляхом для перекидання військ та техніки.

Причиною цього є “ненадійна” ситуація з Кримським мостом, який зазнав пошкоджень після атак Сил оборони України, і який росіяни тепер часто перекривають, а також – удари ЗСУ іншими логістичними шляхами противника.

Тому російські окупанти анонсували будівництво нової гілки залізниці у “глибокому тилу” через Маріуполь, Бердянськ та Мелітополь – ближче до цивільних об’єктів на Азовському узбережжі.

“Таким чином, вони намагаються не тільки втримати “сухопутний коридор” до Криму, а покращити пересування “сухопутним коридором””, – пояснив Федоров в ефірі телемарафону.

Так, зазначив він, Кримський міст часто “втомлюється” і перекривається, а скоро взагалі може перестати працювати. Крім того, під ризиком ліквідації знаходиться поточна залізниця, яка проходить поблизу Токмака.

“Тож вони розуміють, що це буде єдиний маршрут із тимчасово окупованого Криму на територію Росії. Тому саме тому сьогодні вони вибудовують цю логістику, прокладають нове полотно залізниці, щоб покращити перекидання військового обладнання та військової техніки, бо Крим незабаром стане нефункціональним у цій частині для них”, – сказав мер Мелітополя.

Також він опублікував схему подібного залізничного маршруту, який планують побудувати російські загарбники.

Російські загарбники хочуть побудувати нову залізничну гілку до окупованого Криму (фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol)

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>