Окупанти блокують низку КПВВ на Донбасі: де зараз пропускають людей (ВІДЕО)

Російські окупанти продовжують блокувати дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Зазначається, що дорожні коридори заблоковані біля КПВВ “Щастя”, “Золоте”, “Гнутове”, “Майорське” та “Мар’їнка”.

Про причини таких дій російсько-окупаційна влада не повідомляє.

Попри це, прикордонники несуть службу в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

“Через свавілля окупантів, пропуск людей здійснюється лише в КПВВ “Станиця Луганська” та “Новотроїцьке””, – повідомили прикордонники.

Нагадаємо, окупанти на Донбасі повідомили про запровадження пропусків для перетину лінії розмежування через КПВВ.

Окупаційна влада заявила, що перетин лінії розмежування при виїзді (виході) фізичних осіб і транспортних засобів буде здійснюватися за наявності перепустки, оформленої “органами внутрішніх справ ДНР”.

Вона видаватиметься фізичним особам, які досягли 18-річного віку, безоплатно строком на 6 місяців. Обов’язковими умовами для видачі такої перепустки є “проходження особами дактилоскопічної реєстрації, фотографування та перевірка особистих засобів зв’язку заявників”.

Нагадаємо, окупанти на КПВВ “Щастя” не пустили на окуповані території гуманітарний вантаж від ООН.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ