26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Очільниця місії України при НАТО щодо виробництва боєприпасів: “Звучать дуже перспективні цифри”

На зустрічі щодо нарощення оборонного виробництва НАТО, щоб задовольнити попит на озброєння і техніку, “звучали дуже перспективні цифри”. Про це у Брюсселі під час зустрічі з групою українських журналістів сказала очільниця місії України при НАТО посол Наталія Галібаренко, повідомляє Радіо Свобода.

За її словами, координація щодо нарощення виробництва боєприпасів здійснюється в рамках окремого формату, що включає національних директорів з питань озброєння з країн, охочих долучитись до процесу.

Остання їх зустріч відбулася в штаб-квартирі НАТО минулого тижня.

«Ми розглядали достатньо детально виробництво боєприпасів, і озвучувалися дуже перспективні, хороші цифри з точки зору того, як будуть нарощувати інші країни щорічно виробництво боєприпасів, особливо США. Тому що в нас потреба дуже велика. Що стосується конкретного калібру, для нас 155-й також виходить на перший план», – заявила Галібаренко.

Однак, за її словами, важливо не лише нарощування виробництва боєприпасів країнами-партнерами, а й підписання відповідних контрактів. Це питання, як зазначила посол, також порушували на зустрічі.

«Держави мають контрактувати у своїх виробників ці боєприпаси для того, щоб їх потім отримала Україна. Плюс – не буду сильно розголошувати плани з точки зору безпеки, але Україна теж не сидить і не чекає, доки їй дадуть. Ми теж маємо своє виробництво. І навіть в умовах такої війни», – заявила дипломатка.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>