Фермера з Донеччини Миколу Бутрименка, який видав так званій “ДНР” у 2014 році українських військових, внесли до списку на обмін полоненими між Україною та бойовиками.
Про це стало відомо у четвер, 26 грудня, під час підготовчого засідання Оріхівського райсуду Запорізької області, що повторно слухає справу Буртименка після апеляції, передає “Радіо Свобода”.
За клопотанням прокуратури підозрюваному також змінили запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання.
“Клопотання обґрунтоване тим, що учасники Тристоронньої контактної групи з обміну полонених на виконання Мінських угод і домовленостей у “нормандському форматі” про “обмін всіх на всіх” досягли домовленості про включення Бутрименка у список на обмін. Наскільки розумію, прокурор поїхав до Маріупольського СІЗО, і сьогодні або завтра Бутрименка заберуть співробітники Служби безпеки. Тобто він не поїде сам додому – буде скерований працівниками СБУ до місця збору всіх, і будуть чекати, коли буде старт на обмін”, – сказала адвокатка потерпілих Олена Яркіна.
Наразі справу проти Бутрименка не закрили, він залишається у статусі обвинуваченого. Наступне засідання суду у його справі призначили на 15 січня – він має або прибути до суду особисто, або брати участь у засіданні в режимі відеоконференції.
Читайте також: Справа Шеремета: добровольцу “Правого сектору” вручили повістку на “слідчі дії”





Он шо в СИЗО в одиночке сидел, бо таких в камере сначала сношают, а потом они падают с койки с перелом шеи…
ЧЕЙ- ТО сын домой вернётся ! Пусть меняют !!! Кому он там нужен.
Сука он пусть здохнет , …
Треба його на 10 -х міняти мінімум…
Хоча я особисто його застрелив.