8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

Обмеження права на свободу пересування, права на життя, а також катування людей голодом на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра»

Такі ймовірні порушення прав і свобод людини виклав у своєму зверненні адвокат, який діє в інтересах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Чоловічого монастиря Української Православної Церкви.

Аби з’ясувати обставини ми відкрили провадження за фактом поданої заяви та направили запити до низки органів державної влади. Окрім того, мій Представник з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов здійснив моніторинговий візит до національного заповідника, зокрема до корпусів №57 та №58, про які йдеться в заяві адвоката.

Спільно з іншими працівниками Секретаріату він провів огляд корпусів, умови перебування в них, а також здійснив опитування з метою з’ясування підстав і наявних скарг. Також моніторингова група поспілкувалася з керівництвом національного заповідника й представниками Нацполу.

За результатами візиту ми підготуємо відповідний звіт. Водночас прошу утриматись представників заявника, а також інші сторони провадження від провокаційних і неправдивих заяв щодо діяльності Офісу Омбудсмана!

Нагадую, що комплекс споруд Києво-Печерської Лаври є державною власністю, а його розпорядником є Національний заповідник «Києво-Печерська Лавра». Окрім цього, 10 серпня цього року Господарський суд міста Києва задовільнив позовні вимоги Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» та зобов’язав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру Чоловічий монастир Української Православної Церкви усунути перешкоди в користуванні майном Лаври. За відомою інформацією насельники монастиря та паломники відмовились залишати корпуси №57 та №58.

Вкотре наголошую, що в Україні захищені права й свободи всіх вірян!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>