Українська влада займає чітку і принципову позицію щодо розв’язання конфлікту на Донбасі, а звинувачення у виконанні “забаганок Кремля” є безпідставними.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”, повідомляє “Укрінформ”.
“Ніхто в українській владі не виконує жодних забаганок Кремля… Я та Олексій (Резніков. – ред.) неодноразово ставали об’єктами критики МЗС Росії та російської пропаганди за те, що у нас є жорстка і принципова позиція, спрямована на захист інтересів України та українських громадян”, – сказав Кулеба.
Як приклад такої позиції він назвав відмову від прямого діалогу з представниками ОРДЛО, вимогу виведення російських військ і незаконних збройних формувань з території країни, повернення контролю над кордоном.
У цьому контексті дипломат зауважив, що найкраща оцінка – це оцінка ворога, бо “вдома гарної оцінки не дочекаєшся”.
“І коли Росія кидається на мене, на Олексія (Резнікова, – ред.), на Президента і починає критикувати нас за те, що ми занадто жорсткі та неконструктивні, а тут ми приходимо і вислуховуємо, що ми забаганки Кремля виконуємо, щось не сходиться у цій картинці”, – зазначив глава МЗС.
Нагадаємо ІНФОРМАТОР писав, що Україна не піде на жодні особливі статуси Донбасу за російським сценарієм.





Якщо вам захочеться виконувати забаганки кремля то не забудьте получити російський паспорт для виїзду в ростов до яника