16.5 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Нідерланди хочуть допомогти Україні створити базу ДНК

Уряд Нідерландів висловив прагнення допомогти Україні створити базу ДНК, яка могла б полегшити возз’єднання дітей, який викрала росія, с їхніми батьками.

Про це пише Інформатор з посиланням на відповідну заяву влади Нідерландів.

«З моменту вторгнення в Україну росія викрала тисячі українських дітей. Ця цілеспрямована політика росії є безпрецедентно жорстокою та руйнує сім’ї. Ці діти не повинні зникати з радарів. Дуже важливо, щоб їх повернули та возз’єднали зі своїми родинами. Нідерланди можуть допомогти Україні цими наборами ДНК», – йдеться у заяві.

У розмові з українською делегацією міністр Брюїнс Слот поділився наміром Нідерландів підтримати Україну в новому проекті возз’єднання ДНК.

Зробивши доступними експрес-тести ДНК, Нідерланди хочуть допомогти Україні створити базу даних ДНК. Це дозволяє швидше налагодити родинні стосунки викрадених росією дітей, які повернулися. Також повернуті з росії українські діти зможуть якомога швидше возз’єднатися зі своїми родинами. Проєкт також допомагає збирати докази викрадення дітей для підтримки судового переслідування за військові злочини, в тому числі Міжнародним кримінальним судом.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>