Голова Офісу президента України Андрій Богдан із двома своїми заступниками заявили послам країн G7, що немає підстав для повернення державного “ПриватБанку” колишнім акціонерам.
Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.
За дорученням президента Богдан і його заступники Андрій Смирнов та Юлія Ковалів провели зустріч з послами країн G7 в Офісі президента. Окрему увагу акцентували на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектору та поверненні коштів збанкрутілих банків.
“Ухваливши рішення про націоналізацію, держава вклала у Приватбанк 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що які б не були рішення судів, немає жодних підстав для повернення державного ПриватБанку колишнім акціонерам”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, лондонський суд зобов’язав Коломойського та інших сплатити витрати “ПриватБанку”.





Ох и надает вам бабабеня па попке…а та та…
Ооооо, Пендель много знает…