Немає підстав повертати “ПриватБанк” колишнім власникам, – Офіс Зеленського

Голова Офісу президента України Андрій Богдан із двома своїми заступниками заявили послам країн G7, що немає підстав для повернення державного “ПриватБанку” колишнім акціонерам.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

За дорученням президента Богдан і його заступники Андрій Смирнов та Юлія Ковалів провели зустріч з послами країн G7 в Офісі президента. Окрему увагу акцентували на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектору та поверненні коштів збанкрутілих банків.

“Ухваливши рішення про націоналізацію, держава вклала у Приватбанк 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що які б не були рішення судів, немає жодних підстав для повернення державного ПриватБанку колишнім акціонерам”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, лондонський суд зобов’язав Коломойського та інших сплатити витрати “ПриватБанку”.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ