10.4 C
Kyiv
Неділя, 14 Квітня, 2024

Не тільки саміт. Зеленський розповів, як відбуватиметься реалізація формули миру

Президент Володимир Зеленський заявив, що кожна держава може проявити своє лідерство в рамках того чи іншого або кількох, чи усіх пунктів формули миру.

“Формуємо групи згідно із пунктами Формули миру, в яких працюють радники лідерів держав з питань національної безпеки та дипломатичні представники. В групах визначається перелік рішень та нормотворчих пропозицій, які мають бути імплементовані, щоб відповідний пункт Формули миру був реалізований”, – сказав Зеленський.

За його словами, Україна готова провести установчий саміт лідерів, а надалі – десять конференцій на рівні радників, дипломатичних представників, голів парламентів згідно із десятьма пунктами Формули миру.

Після цього ці проекти, підготовлені радниками, будуть винесені на розгляд лідерів держав на відповідному заключному Саміті. Таким чином, всі нації світу, які поважають мир, можуть реально взяти участь в поверненні миру.

“Співпраця це завжди ключове слово для України в міжнародних відносинах. Саме це слово ключове і для миру. Тож, хай панує мир! Хай сильніше стають наші з вами інституції та наша співпраця”, – сказав президент.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>