14.7 C
Kyiv
Четвер, 28 Березня, 2024

“Не шукайте причин і не ставте умов”: Порошенко закликав Зеленського прийти на дебати

Президент України Петро Порошенко закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського не шукати причин і не ставити умов, а прийти на дебати.

Відеозвернення президент опублікував на своїй сторінці у Facabook.

“Володимире Олександровичу, не шукайте причин і не ставте умов. І ніким не прикривайтеся. Це – некрасиво. Будьте мужиком. Приходьте на дебати. Стадіон, так стадіон. Я чекаю”, – сказав Порошенко.

https://www.facebook.com/svyatoslav.tsegolko/posts/1986333388142847

Нагадаємо, Зеленський хоче призначити Тимошенко ведучою дебатів.

6 КОМЕНТАРІ

  1. И шо, снова этот маловыросс блаЗЕнь где-то отпетлял??? Этот польский поц уже достал. Как называть его кандидатом если он ведёт себя как клоун??‍♂️?‍♂️?‍♂️

  2. Что то я не пойму, Зеленский согласился. Но в качестве арбитра предложил, подчеркиваю предложил быть Юле. И вот вопрос где он увиливает и прекрвывается???? Если Юля не согласится то все равно дебаты состоятся. Петр Алексеевич увольте своих аналитиков вы сели в лужу. Мужик вы наш. Особенно когда отказались в 2014 году с бабой провести дебаты.???????? Независимый арбитр а не ваши проплаченные шавки, которые будут работать на вас. Чувствуйте разницу? Если нет, пересмотрите еще раз видео Зеленского. ??????

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>