26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Не рахуються з великими втратами. Війська РФ готуються до нової атаки на Авдіївку, – ISW

Російські війська, ймовірно, готуються до нової хвилі атак у районі Авдіївки, незважаючи на великі втрати у техніці та живій силі.

Про це повідомляє ISW.

Окупанти, можливо, готуються перейти до лобових атак під керівництвом піхоти після важкої артилерійської підготовки, щоб компенсувати тяжкі втрати техніки в Авдіївці протягом жовтня.

Проект геолокації з відкритим вихідним кодом GeoConfirmed використав комерційно доступні супутникові знімки, щоб переконатися, що з 9 жовтня російські сили отримали щонайменше 197 пошкоджених та знищених транспортних засобів, втративши 99 транспортних засобів під час першої хвилі атак з 9 по 13 жовтня, 94 транспортних кошти під час другої хвилі з 14 по 23 жовтня, а також чотири підтверджених та 18 потенційно втрачених автомобілів з 24 по 31 жовтня.

Аналітики GeoConfirmed охарактеризували російські втрати під Авдіївкою як найбільші за такі стислі терміни з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Ключові висновки ISW:

Нинішня ситуація під Авдіївкою є демонстрацією ширшої нездатності російського Генерального штабу засвоїти та розповсюдити уроки, що були зроблені російськими військами під час попередніх невдалих наступальних операцій в Україні.

У ніч із 31 жовтня на 1 листопада російські війська завдали серії ударів безпілотниками та ракетами, переважно, по Полтавській області.

Російські військові, зважаючи на все, готові відновити свої військові округи як основні об’єднані штаби сухопутних військ, одночасно повернувши військово-морські сили під командування ВМФ Росії.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>