37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

“Не лише захищатимемося, а й відповідатимемо”: Зеленський заявив про підготовку до ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі

Президент України Володимир Зеленський повідомив у середу, що провів щоденну селекторну нараду, де обговорювали питання надходження озброєння, ситуацію на фронті та підготовку до ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі.

“Щоденний селектор. Отримав звіти про надходження техніки, боєприпасів, нові контракти й нову географію постачання. Заслухав інформацію щодо фронту. Куп’янськ, Авдіївка – важкі, в’язкі бої, але наші воїни тримають позиції”, – написав Зеленський у соцмережах.

Президент вказав, що ворог намагається нищити без розбору все, до чого може дотягнутися. “Берислав, Борова. Усуваємо наслідки обстрілів, допомагаємо людям”, – вказав він.

“Готуємося до ударів терористів по енергетичній інфраструктурі. Цьогоріч не лише захищатимемося, а й відповідатимемо. Ворог це добре знає. Спочатку прибрали з Криму флот, тепер переміщують і свою авіацію далі від наших кордонів”, – зазначив Зеленський.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>