“Не ганьба, а крок до миру”. Воїни ЗСУ отримують SMS на користь розведення

“Разведение сил – не позор, а первый шаг к миру”. Такі SMS отримують на фронті наші воїни, які воюють тут з 2014-2015 рр.

Про це пише у Facebook народний депутат від партії “Європейська солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“Ясна річ, що надходять повідомлення з того боку лінії зіткнення. У когось ще лишаються сумніви, чим насправді є розведення? Думаю, війна навчила нас чітко розуміти: те, що добре для ворога – згубне для нас. Ну, а про “миру мир” ми наслухалися ще в совку. Ціну цим гаслам знаємо, як і мету цих смс – підірвати бойовий дух. Не вдасться!”, – пише політик.

Раніше повідомлялося, що у Житомирі арештували донеччанку, яка “зливала” терористам розвіддані про сили ООС.

7 КОМЕНТАРІ

  1. Це схоже на пропаганду Раші. Або з фільмів пам’ятаємо, як фашисти через посилювач звертались до наших воїнів :” Здаватися! “

  2. Ещё не хватает фраз, хорошее отношение, гарячий чай, чистая одежда, возвращение домой к родным, работа, домашний уют! Всё как в 1941-43! Только счас это предлагают братаны рошисты и ЗЕлибобики. P. S. Пи. ары!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ