Назвали область з найдешевшими продуктами

У листопаді найдешевші продукти продавали у Тернопільській області. Найдорожчі купували жителі Вінницької та Закарпатської областей.

“У Тернопільській області третина соціальних продуктів коштують найдешевше в Україні. Так, кілограм житнього хліба продають по 15,1 гривень. Його середня ціна по країні – 17,9 гривень. Гречка коштує 14,3 гривень за кілограм, по Україні – 16,6 гривень. Різниця у вартості масла становить понад 4 гривні. У Тернопільській області пачка (200 грам) коштує 34,4 гривні. Сало там продають по 49,7 гривень за кілограм, в Україні – 75,7 гривень”, – написав у Facebook директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко, передає Бізнес. 

У Полтавській області найдешевше в Україні продають батон, капусту, буряк і моркву. Остання коштує у регіоні 9,5 грн/кг, у країні – 11,1 грн/кг. На Дніпропетровщині найдешевшими є пшеничне борошно, крупа манна, філе куряче.

“Жодного найдешевшого продукту в Україні немає у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській областях. Також дорогі продукти купують кияни”, – підсумував експерт.

Нагадаємо, шторм на Філіппінах: кількість загиблих зросла до 126.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...