Наймолодший голова ОТГ в Україні отримав орден Святого Миколая

Будівництво Храму на честь Різдва Христового на житловому масиві Свєтлово Нової Каховки Херсонської області розпочалося ще на початку 2000-х років, але останні 3 роки хід виконання робіт сповільнився.

Нещодавно до будівництва долучився благодійний фонд наймолодшого голови ОТГ в Україні – Вегандза Мяснікяна, який допоміг придбати головну окрасу храму – нові купола: п’ять основних і ще один – на дзвіниці, – повідомила на своїй сторінці у Facebook спільнота Каховська Зоря.

8 січня відбулося освячення «золотих» обновок, які після встановлення будуть нагадувати кожному, хто завітає, що в це місце потрібно входити з відкритим Богу серцем і чистими помислами.

Крім того, за вагомий внесок в розбудову храму Різдва Христового та за заслуги з відродження духовності в Україні Вегандз Мясникян був нагороджений церковною відзнакою – орденом Святого Миколая.

Орден Святого Миколи Чудотворця заснований для вшанування благодійників, які наслідують його приклад. Девіз Ордена – «Дарувати людям радість!». Кавалерами ордену є багато відомих українців, тепер серед них і голова Роздольненської ОТГ Вегандз Мясникян.

“Для мене сьогоднішній день дійсно особливий. Я вдячний за високу оцінку мого внеску у розбудову Храму Різдва Христового. Та пишаюся тим, що незабаром на нашому храмі засяють нові купола!

Власне, сьогодні вже відбулось їх освячення. Символічно, що цього ж дня храм святкує свій день народження. Впевнений, що мені разом з усіма, хто підтримав ініціативу Благодійний Фонд В.Мясникяна, вдалося зробити такий подарунок не лише вірянам храму, а й всій Каховщині”, – написав Вегандз Мясникян на своїй сторінці у Facebook.

Але допомога храму – не єдина заслуга наймолодшого голови ОТГ в Україні. Вегандз Мясникян чимало зробив для Роздольненської об’єднаної територіальної громади, яку він очолив. Зокрема, він увійшов до історії України як перший чиновник, який радиться з громадою щодо розподілу бюджету.

Наприклад, наприкінці літа Мясникян, якого за його роботу особисто похвалив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відзначився тим, що перед початком ремонтних робіт у селі Чорноморівка, запитував у сільчан, які дороги ремонтувати, чим неабияк здивував громадськість. А у грудні минулого року голова ОТГ запропонував мешканцям сіл, які входять до складу громади, подати свої рекомендації щодо розподілу бюджету на наступний рік.

Але Мясникян не тільки проводить опитування, а і чимало робить для сіл ОТГ – Роздольного, Чорноморівки і Вільної України.

Наприклад, у селі Роздольне Каховського району Херсонської області встановили вуличне освітлення. Такі чудові зміни, на які мешканці села чекали майже 30 років, відбулися завдяки Вегандзу Мясникяну.

Також наймолодший голова ОТГ в Україні потрапив до Книги успіхів, виданої Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС – “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”.

Зусиллями Мясникяна і МВС у Роздольненській ОТГ відкрито сучасну поліцейську станцію, де працюють дільничний офіцер та інспектори групи реагування патрульної поліції.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...