8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

Найбідніших жителів Росії заманюють на війну високими зарплатами, – британська розвідка

Жителів найбідніших регіонів Росії заманюють на війну з Україною високими зарплатами. Однак навіть це не допоможемо Москві набрати достатньо добровольців.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, після вторгнення в Україну військова служба у збройних силах Росії стала дедалі прибутковішою. Зокрема, 4 лютого 2022 року президент Володимир Путін зазначив, що лейтенант отримує 81,2 тисяч рублів на місяць. У жовтні 2022 року він заявив, що навіть мобілізовані рядові отримуватимуть 195 тисяч рублів на місяць.

За даними британської розвідки, багато молодших чинів, які несуть службу в Україні, зараз отримують понад 200 тисяч рублів на місяць. Це більш ніж у 2,7 раза перевищує середню зарплату за Росією (72,9 тисяч рублів). Для порівняння: середня зарплата у Великій Британії, збільшена у 2,7 раза, перевищуватиме 90 тисяч фунтів стерлінгів на рік.

“Цілком ймовірно, що зарплата і додаткові пільги стануть сильним стимулом для людей, особливо з бідних регіонів Росії. Однак Росія, як і раніше, навряд чи досягне поставленої мети щодо набору добровольців до лав армії”, – зазначають у Міноборони Британії.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>