Навального вивели з коми

Німецька клініка Шаріте, де на лікування перебуває отруєний російський опозиціонер Олексій Навальний, повідомила, що політика вивели з коми. 

Про це йдеться у повідомленні клініки, яке є у розпорядженні “Європейської правди”.

За словами клініки, стан здоров’я Навального, який лікується у там з 22 серпня, покращився.

“Штучна кома пацієнта, яка підтримувалась медикаментами, закінчилася. Пацієнта поступово відлучають від ШВЛ. Він реагує на те, що з ним розмовляють”, – заявили у клініці.

Водночас у Шаріте не виключають, що важке отруєння матиме довгострокові наслідки для здоров’я політика.

Німецькі лікарі підтримують тісний контакт з дружиною Навального. Порадившись із дружиною, Шаріте вважає, що публічне інформування про стан здоров’я російського опозиціонера, піде йому на користь.

Нагадаємо, глава МЗС Німеччини Хейко Маас заявив, що “є багато ознак” причетності РФ до отруєння опозиціонера Олексія Навального.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ