Нацгвардія створила комітет для підтримки сімей загиблих бійців

З ініціативи сімей загиблих бійців у Нацгвардії створили Комітет сприяння соціального захисту членів сімей бійців, які загинули під час проведення АТО/ООС і під час виконання службових обов’язків.

Про це у четвер, 16 січня, повідомила пресслужба НГУ.

“Основною метою діяльності Комітету буде здійснення заходів, спрямованих на соціальний і правовий захист законних інтересів і соціальну реабілітацію осіб, членів сімей воїнів, загиблих (зниклих безвісти) під час проведення АТО/ООС і під час виконання службових обов’язків”, – зазначили в Нацгвардії.

Комітет очолила матір загиблого воїна Нацгвардії Євгенія Харченка – Наталія Харченко.

Згідно з інформацією пресслужби, на сьогодні війна забрала життя 229 військовослужбовців НГУ, з них 193 – бойові втрати. Також було поранено і травмовано 881 військовослужбовця, вважаються зниклими безвісти 14 військовослужбовців.

“Усього ж за 28 років незалежності України загинуло 258 військовослужбовців під час виконання службових обов’язків. На честь загиблих військовослужбовців уже відкрито 218 місць пам’яті, 4 військовослужбовцям посмертно присвоєно звання Героя України”, – йдеться в повідомленні.

Своєю чергою генерал-лейтенант Ярослав Сподар, заступник командувача по роботі з особовим складом, висловив надію, що завдяки новоствореному комітету організації і її секторам у військових частинах і територіальних управліннях буде налагоджено кращу взаємодію, “і наші люди знатимуть, де шукати допомоги і захист”.

Раніше ми писали, що Ляшко вимагає від влади підняти мінімалку до 12 тисяч гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ