Нардепи збільшили собі зимові “канікули”

Без обговорення парламентарії підтримали постанову “Про внесення змін до календарного плану ведення другої сесії ВРУ ІХ скликання”.

З 20 по 24 січня народні депутати працюватимуть не в пленарному режимі, а з виборцями, повідомляє “Еспресо”.

Цією постановою передбачено, що з 20 по 24 січня вони працюватимуть з виборцями (в наявному календарному плані передбачалося, що в ці дні відбуватимуться пленарні засідання). Тобто, народні депутати на один тиждень менше працюватимуть у пленарному режимі.

За рішення проголосували 325 народних депутатів.

Зазначається, що до наявного календарного плану, останнє пленарне засідання в грудні має відбутися 20 числа, а в січні тепер депутати працюватимуть не на двох пленарних тижнях, а лише на одному з 13 по 17 січня.

Відповідно до Конституції та регламенту, наступна сесія розпочнеться в перший вівторок 2020 року – 4 лютого.

Нагадаємо, законопроект №2237, который 18 декабря поддержали народные депутаты, не снимает депутатской неприкосновенности, а наоборот усилит ее.

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ