37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Нардеп Артем Культенко голосує за хабарі від олігарха Ріната Ахметова

Колишній торговець тістечками з Позняків, а тепер відомий «автомобільний бариг» та ревний православний християнин, народний депутат від партії «Слуга народу» Артем Культенко працює з олігархом Рінатом Ахметовим. На перший погляд, розкид величин космічний. Швидше за все, у житті ці дві людини ніколи не зустрічалися і навряд чи зустрінуться. Однак зв’язок між ними таки є.

Річ у тому, що після наближення закону про олігархів, що невідворотно наближається до чинності, а також про підвищення ренти, Рінат Ахметов і його оточення стали семимильними кроками концентрувати навколо себе всі можливі медійні та GR-ресурси, щоб згладити наслідки закону, а згодом – ще та перевернути його норми на свою користь.

Середньострокова перспектива – отримання контролю над значною часткою економіки, зокрема й більшістю держактивів, які з’являться у продажу завдяки «великій приватизації».

Першими «посилення» здобули медійники. Олігарх Ахметов влив у групу журналістів, блогерів, громадських активісті та політичних діячів понад 300 мільйонів доларів на нові проекти та технічне переоснащення. Чим не підготовка до масштабної та затяжної інфовійни? Наразі він має намір перетворити «Україну» на перший за значенням майданчик для публічного «розп’яття» чинної влади та особисто Зеленського.

Також у парламенті оточення олігарха Ахметова знайшло «свіжих осіб», які зможуть проводити непомітні диверсії. У поле зору потрапив Артем Культенко, якого привели через Вадима Новинського та екс-заступника голови офісу Президента Сергія Трофімова по церковній лінії РПЦ.

Культенко також вважають завербованим ФСБ для проведення спецоперацій в Україні через Київську духовну семінарію. Аналогічні «регалії» приписують його куму та куму Оксани Марченко Андрію Холодову, який і займався разом із Культенком «кришуванням МАФів». І який також входить до неформальної групи по розділу фракції зсередини.

Культенко взяв із собою в обойму Ольгу Савченко, екс-юристку з Борисполя, яка є головою Полтавської облорганізації «Слуг Зеленського». Але більше про неї знають люди, у яких згідно з GetContact її номер телефону записаний як «Оля ескортниця».

Основним завданням пари є відстоюватиме інтереси олігарха Ахметова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>