Збройним силам України було передано 12 нових БТР-4.
Про це повідомили “Факти”.
Машини накрили українською бронею, тимчасово відмовившись від імпортної.
Нові БТРи пройшли обкатку і вже з нового року з військової частини їх відправлять на фронт.
Варто зазначити, що ще у 2016 році було замовлено 45 машин, проте через проблеми з імпортною сировиною до літа 2019 року жоден БТР до ЗСУ так і не надійшов.
Нагадаємо, найманці РФ збільшили інтенсивність обстрілів на Донбасі.




