До полудня неділі, 3 травня, в Овруцькому районі Житомирської області на території Овруцького лісництва було ліквідовано два осередки лісових пожеж.
Про це повідомила пресслужба ДСНС.
Зазначається, що загасили загорання лісової підстилки поблизу села Першотравневе(пожежа спалахнула ще 16 квітня) та села Дубовий Гай (29 квітня).
Також ліквідовано загорання лісової підстилки поблизу села Лучанка в Овруцькому районі на території Слобідського лісництва.
Наразі підрозділи ДСНС надають допомогу працівникам лісових господарств Житомирщини в гасінні окремих осередків тління лісової підстилки, пеньків та деревини. Всього до гасіння пожеж на території області залучено 327 осіб та 62 одиниці техніки.
Тим часом на Київщині підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій допомагають Адміністрації зони відчуження в гасінні окремих осередків тління торф’яників. Тут пожежі ліквідують 173 чоловіки та 56 одиниці техніки.
Нагадаємо, на Житомирщині ліквідували три осередки пожежі.




