У смт Брусилів Житомирської області син втопив у водоймі рідну матір.
Про це повідомляє Нацполіція Житомирської області.
Відомо, що чоловік виніс рідну матір до річки та кинув її туди.
Згодом на місце викликали правоохоронців, вони і знайшли мертву жінку.

Як встановило розслідування, 79-річна жінка хворіла, а тому не могла сама ходити. До вбивства причетний її син.

Він у скоєному зізнався та розказав, що хотів допомогти матері зупинити її страждання.

Нагадаємо, поліція Львова затримала чоловіка, який може бути причетним до вбивства людини 22 квітня на вулиці Академіка Павлова.





Фашист к стенке
А вона цього виродка народила і вигляділа
Жах?Ти сволота тобі мама життя подарувала ???
Боже что же наделал этот нелюд!!!
Урод і все.
Такому выродку сразу рострел!!!!!