На Зеленського подали до суду через використання мови окупанта

На президента Володимира Зеленського подали до суду.

Про це інформує “Координаційна рада із захисту української мови та культури” на сторінці у Facebook.

Автор позову – правозахисник Сергій Мельничук. Подання стосується використання Зеленським мови окупанта на посаді президента нашої держави.

Мельничук оскаржив порушення Володимира Зеленського в суді. Варто зазначити, що судді категорично не бажають розглядати провадження публічно – розгляд має відбутися у письмовому провадженні.

https://www.facebook.com/krzumik/photos/a.109187040634354/145543903665334/?type=3&theater

Нагадаємо, Маруся Звіробій жорстко рознесла Зеленського через обшуки.

7 КОМЕНТАРІ

  1. Хочу у Швейцарію де
    Втікла нишком,короче уєбала
    Лєнка Зеленська !!!
    Там класно !!!
    Вона ходить по барах, ресторанах і п’є вину !!!
    Сука !!!
    А ми по хатах сидимо !!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ