На Закарпатті побудували сонячну електростанцію на місті звалища

Сонячна електростанція потужністю 10 МВт запрацювала поблизу с. Теребля Тячівського району на Закарпатті. СЕС побудували на місці колишнього стихійного звалища.

Про це пише НПП.

Колись на цих землях в урочищі «Верхнє Поле» був стихійний смітник, куди звозили непотріб з сусіднього села. З початком реалізації проекту територію прибрали, а натомість з’явився об’єкт, який забезпечує додаткові надходження до сільського бюджету і робочі місця, – розповів Тереблянський сільський голова Руслан Янчій.

Станція займає площу 20 га і складається з 44 тисяч сонячних панелей. Інвестиції у будівництво СЕС становили понад 10 млн євро. На електростанції буде працювати 13 місцевих осіб.

Як повідомлялося, на Житомирщині побудують дві потужні вітроелектростанції.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ