2.9 C
Kyiv
П’ятниця, 19 Квітня, 2024

На Закарпатті громаду, яка перейшла в ПЦУ, вкотре не пустили до храму

У селi Луг Рахiвського району на Закарпатті прихильники УПЦ МП вкотре не пустили вірян Православної Церкви України до храму.

Про це повiдомили у соцмережах громада ПЦУ села та єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофiй, пише Закарпаття 24.

Нещодавно релiгiйна громада села перейшла з Московського Патрiархату до Православної Церкви України. У представникiв громади є всi необхiднi документи, якi пiдтверджують перехiд. Зокрема ця iнформацiя внесена до державного реєстру.

Але прихильники Московського Патрiархату вперто не бажають миритися з цим фактом i чинять спротив. Так цими вихiдними вiдбулася чергова провокацiя з їхнього боку.

За словами жителiв громади, пiд керiвництвом мiсцевого священника з УПЦ МП перед воротами храму зiбрали натовп з приїжджих “тiтушок” та попiв, яких “позвозили з цiлого Закарпаття”, i не впускали вірян до храму, не маючи на це жодних законних пiдстав.

“…наша громада Православної Церкви України на законних пiдставах хотiла зайти в храм, але мiсцевий священник i його клiка “яку по словах самих лужан позвозили з цiлого Закарпаття”, стали перед дверима храму i в звичайнiй своїй манерi спiваючи рiзнi пiснеспiви заважали процесу. …Нiхто iз наших людей не хоче бiйок i кровi, нам вистачає кровi наших Воїнiв, тому ми як культурнi люди будемо звертатись до вiдповiдних органiв про надання нам вже офiцiйної “як їм того треба  пiдстави”, – йдеться в повiдомленнi на сторiнцi релiгiйної громади ПЦУ села Луг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>