У Києві на Європейській площі у рамках ходи на честь героїв Небесної сотні активісти вшанували пам’ять перших загиблих під час Революції Гідності – Сергія Нігояна та Михайла Жизневського.
Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця події.
На місце загибелі героїв люди поклали лампадки та квіти.

Учасники ходи вшанували перших загиблих під час Революції Гідності хвилиною мовчання.

У межах ходи відбулася панахида за першими полеглими.

Рух по вул. Грушевського наразі частково перекрито.



Нагадаємо, сьогодні Україна святкує День соборності.
фото – Роман Пєтушков
для ІНФОРМАТОРа




