На Волині до церкви впускатимуть лише вакцинованих

Після переходу Волинської області до «червоної» зони, для людей, у яких немає сертифіката, що засвідчує вакцинацію проти COVID-19, будуть діяти жорсткі обмеження, на відміну від тих, хто вакцинувався.

Про це під час брифінгу в Волинській ОДА повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

За словами Тимощук, коли на Волині запровадять «червону» зону карантину, в церквах будуть діяти ті ж самі протиепідемічні заходи, як і на початку карантину, а вільно відвідувати храми (з дотримуванням маскового режиму) зможуть тільки вакциновані люди.

«Це й обмеження дистанції, і обмеження перебування у храмі. Тільки вакциновані люди зможуть вільно відвідувати церкву, але при цьому носити маски. Маски повинні носити й вакциновані, й невакциновані. Бо вакцинований — не означає не інфікований», — заявила чиновниця, звертаючись до волинських священиків і парафіян.

Вона додала, що з переходом до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, люди, які вакцинувалися, матимуть більше прав перебувати у тому чи іншому приміщенні.

«У нас немає іншого вибору, ніж йти тим шляхом, який запропонований європейськими державами: хто зробив щеплення, той повинен отримати більше можливостей у соціальному житті на час чергової хвилі COVID-19», — повідомила заступник голови ОДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ