У Луганській області поліція перевіряє повідомлення громадян про можливий підкуп виборців.
Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.
Протягом дня надійшло два повідомлення від громадян про підкуп виборців у вигляді роздачі цукру одним із ймовірних кандидатів у народні депутати.
Дані факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. В рамках відкритих кримінальних проваджень проводяться невідкладні слідчі дії.
Видання “Перша смуга” повідомляє, що у містах і районах Луганської області зі стартом передвиборчої кампанії почалася масова роздача цукру виборцям в обмін на паспортні дані та номери телефонів. На пакетах цукру в 5 кг в різних округах написані імена кандидатів від “команди Шахова” і “Нашого краю”.
Раніше ми писали, що громадський люстраційний комітет подав позов проти призначення Богдана главою АП.





Почалось!Наша песня хороша,начинай сначала.Свинарник по одиночке и группами уже лезут в новый парламент!Люди!Не продавайте родину за подачки!
Люди не беріть подачок голосуйте за зміни
А в нас порошенко по 360 гр роздавав щоб ішли на майдан і нічого
Чай с сахаром попейте и голосуйте за завтрашний день,потому,что они ваш голос очнь дешево оценили.6 лет нас обдирпли,а теперь,чтоб снова обдирать подкинули по пакетику бракованого сахара.
А НАДА ТАК… ПОЙМАЛ С САХАРОМ И В КУТУЗКУ, ИНАЧЕ СТАРАЯ ПЕСНЯ О ГЛАВНОМ….
А унас пиздеш от Пораха
Берите люди,скоро вишня,клубника пойдёт,а их потом пошлите нахер.
А надо бы еще и соль, и масло и гречку и сало, дать весь продуктовый набор, что слабо?
Тюрьма и надолго ,вот тогда перестанут раздавать ,
П О Ч А Л О С Я. !!!!!!!!!!!
Візьмеш пакет сьогодні лапу сосатимеш ще наступні 5 років Думай!
Берите всё что дают!, А голосуйте так как считаете нужным!!!!!!
Я лично у пятирых взял!, А проголосил за Зелю!, Потому что он ничего не давал!
Началась агитация. Народ думайте