На Луганщині працівник військового шпиталю торгував харчами, призначеними для пацієнтів

В Луганській області тимчасового виконувача обов’язків заступника начальника одного з військових госпіталів затримали за торгівлю харчами, які були закуплені для пацієнтів.

Як повідомили у понеділок, 10 серпня, у пресслужбі ДБР, йому вже повідомили про підозру в привласненні військового майна в умовах особливого періоду.

Військовий, погрожуючи заходами дисциплінарного впливу, віддавав підлеглим незаконні накази отримувати зі складу військової частини продукти харчування для їдальні госпіталю у меншій кількості, ніж встановлено нормами.

У подальшому штучно створений надлишок продуктів вивозили за межі військової частини й продавали в торгівельних закладах.

Слідчі ДБР затримали солдата 8 серпня під час реалізації продуктів харчування у одному із магазинів у Старобільському районі Луганської області.

Під час обшуку в нього виявили продукти, які, ймовірно, належать військовому госпіталю – свіжоморожені м’ясо та риба, фасоване вершкове масло, тушкована яловичина, сир, сік, цитрусові, йогурти, печиво та ін.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Нагадаємо, до військового шпиталю прилетів літак з пораненими військовими ЗСУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ