На Луганщині планують відкрити телевежу для мовлення на окупованих територіях

У липні 2021 року в смт Комишуваха Луганської області планують відкрити телевежу для мовлення на окупованих територіях

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

“У смт. Комишуваха Попаснянської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області будується радіотелевізійна передаюча станція”, – йдеться в повідомленні.

Телевежа розташована майже на межі з тимчасово окупованою територією.

“Завдяки цьому українські теле- та радіоканали стануть доступними для мешканців значної частини Луганської та Донецької області, що наразі не контролюється українським урядом”, – йдеться в повідомленні.

Відкриття новозбудованої радіотелевізійної передаючої станції заплановано в липні 2021 року в рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Проєкт складається з будівництва та облаштування радіотелевізійної передавальної станції та встановлення наземного технологічного устаткування. Телевежа забезпечить трансляцію майже 30 каналів цифрового телебачення і восьми радіоканалів.

Загальна вартість проєкту становить 44,4 млн грн, зокрема 40,9 млн грн – кошти державного бюджету.

Нагадаємо, на Луганщині судитимуть бойовиків, які викрадали людей у 2014 році.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ