У Київській області з п’ятниці, 17 липня, підсилюють деякі карантинні обмеження.
Як повідомляє пресслужба Київської ОДА, відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
З 17 липня в області буде обмежено:
- проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних). У місцях їх проведення допускається менш як 50% від стаціонарно розміщених місць для сидіння та/або менше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі;
- час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності – з 23 і до 7 години.
Також обіцяють посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи громадського харчування, а також розважальних закладів у нічний час доби.
Нагадаємо, на Рівненщині зберігається позитивна динаміка одужань від COVID-19.




