На Харківщині зловмисники підірвали банкомат і вкрали понад ₴2 млн

У Первомайському Харківської області у п’ятницю, 29 листопада, підірвали банкомат, сума викрадених коштів склала більше 2 млн грн.

Про це інформує пресслужба Національної поліції.

Повідомлення про те, що на вулиці Світанковій у місті Первомайському стався вибух банкомату, надійшло до районної поліції о 02:59. На місце виїжджала група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група, керівництво Первомайського відділу поліції.

Під час огляду фахівці встановили, що невідомі підірвали банкомат і скоїли крадіжку чотирьох касет з грошима. Кому належить банкомат не уточняється, але, судячи з опублікованих фото, йдеться про “Приватбанк”. Під час вибуху ніхто не постраждав.

Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 5 ст.185 (крадіжка) та ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, прокурор ГПУ, якому погрожував Портнов, просить позбавити його адвокатської ліцензії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ