На Донеччині до Дня Державного Прапора 240 військових утворили тризуб

У Краматорську у рамках святкування Дня Прапора 240 військовослужбовців на площі утворили величезний тризуб, а в небі пролетів вертоліт з синьо-жовтим стягом.

Про це у п’ятницю, 23 серпня, повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

“На Донеччині відзначили День Державного Прапора України… Святкування продовжилося флешмобом, у якому на центральній площі міста 240 військовослужбовців утворили величезний тризуб, а також розгорнули прапор України. Наприкінці над присутніми пролетів вертоліт з синьо-жовтим стягом”, — йдеться у повідомленні.

В урочистостях у Краматорську взяли участь очільник області Павло Кириленко, заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, міський голова Андрій Панков, заступник командуючого ООС Олег Кудренко.

Почесне право підняти державний прапор здобули Дар’я Єжова – дочка Іллі Єжова, учасника АТО механізованої бригади ім. Короля Данила та заступник Криворізької бригади ім. Костянтина Пестушка, захисник ДАП полковник Дмитро Кащенко, а також мати Героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва Людмила Іванівна.

Після урочистої церемонії підняття прапора присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Як повідомлялося, Єлизавета II, Макрон і Трамп привітали Україну з Днем Незалежності.

6 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ