На Донбасі ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї та РПГ, – штаб ООС

Від початку доби російські найманці на Донбасі один раз порушили режим припинення вогню.

Про це повідомив полковник Дмитро Гуцуляк з пресцентру Міноборони України.

“Від початку поточної доби, 7 вересня, станом на 12.30, на лінії бойового зіткнення зафіксовано одне порушення режиму тиші з боку російсько-окупаційних військ.

Після 09.10 з напрямку від Крутої Балки окупанти здійснили декілька пострілів зі стрілецької зброї та один з РПГ в районі Кам’янки”.

Зазначається, що бойових втрат серед українських захисників немає.

Нагадаємо, у “ДНР” перенесли анонсоване знищення споруд українських військових.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ