На Донбасі на день призупинить роботу КПВВ “Мар’їнка”

У вівторок, 18 лютого, на Донбасі не працюватиме контрольний пункт в’їзду-виїзду “Мар’їнка” на лінії розмежування.

“До відома громадян, завтра у контрольному пункті в’їзду-виїзду “Мар’їнка” будуть проводитись заходи з оновлення системи електричних мереж. Відтак за рішенням Командувача об’єднаних сил 18 лютого буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій у цьому контрольному пункті. Це мінімально необхідний час для проведення запланованих робіт”, – йдеться у повідомленні штабу ООС.

Громадян просять врахувати дану інформацію при плануванні своїх поїздок.

Нагадаємо, за минулу добу в зоні проведення ООС було дев’ять разів порушено режим тиші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ