На Донбасі бойовики п’ять разів порушили “тишу”

Проросійські бойовики за день п’ять разів порушили режим “тиші” на Донбасі. Противник застосував кулемети та різні види гранатометів.

Про це повідомляє штаб ООС.

У районі селища Новотошківське противник відкривав вогонь з підствольних гранатометів, а поблизу Світлодарська та Пісків – зі станкових протитанкових гранатометів.

У районі населеного пункту Гнутове бойовики обстріляли позиції українських військових з автоматичних гранатометів станкових і великокаліберних кулеметів, а в районі селища Луганське – ще й з ручних протитанкових гранатометів.

“Бойових втрат серед українських захисників немає”, – йдеться в повідомленні.

Раніше в НАТО заявили, що Росію очікують нові санкції в разі подальшої агресії проти України.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ