На Донбасі бойовики 13 разів обстрілювали ЗСУ, серед військових — без втрат

У зоні бойових дій на Донбасі 27 жовтня бойовики 13 разів порушили режим припинення вогню.Позиції підрозділів Об’єднаних сил обстрілювали із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Про це повідомили у штабі операції Об’єднаних сил.

Обстріли з боку бойовиків фіксували поблизу Березового, Лебединського, Мар’їнки та Водяного, що на Приазов’ї. Також обстрілювали неподалік Новолуганського, Луганського, Травневого, Кримського та Золотого-4 (поза межами ділянки розведення).

Втрат серед особового складу українських військ за минулу добу не було, долали у штабі.

Нагадаємо, добровольці після зустрічі з Зеленським вивезли зброю із Золотого у супроводі поліції.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ