На День Незалежності закриють лише одну станцію метро

24 серпня КП “Київський метрополітен” закриє на вхід та вихід станцію “Майдан Незалежності”, а станцію “Хрещатик” закривати не будуть.

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену у Facebook.

“Друзі! Маємо уточнення по роботі центральних станцій на День Незалежності! Станція “Хрещатик” працюватиме у звичайному режимі”.

“Майдан Незалежності” не відкриватимуть на вхід та вихід з початку роботи до закінчення святкових заходів. Але пересадочний вузол працюватиме.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві на День Незалежності закриють дві центральні станції метро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ