На Черкащині невідомі чоловіки в масках організували напад на працівника АЗС і забрали з каси майже 25 тисяч гривень.
Про це повідомляє УНН.
Як повідомили у поліції, троє невідомих, у масках та з рушницею напали на АЗС. Під час нападу вони поранили працівника станції, після чого забрали гроші у сумі 25 тисяч гривень і зникли у невідомому напрямку.
Працівник АЗС був госпіталізований.
Розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій).
Нагадаємо, у Києві грабіжники викрали з авто півмільйона і втекли на чорному Mercedes.




