На Черкащині зловмисники зі зброєю поранили працівника АЗС і викрали 25 тисяч гривень

На Черкащині невідомі чоловіки в масках організували напад на працівника АЗС і забрали з каси майже 25 тисяч гривень. 

Про це повідомляє УНН.

Як повідомили у поліції, троє невідомих, у масках та з рушницею напали на АЗС. Під час нападу вони поранили працівника станції, після чого забрали гроші у сумі 25 тисяч гривень і зникли у невідомому напрямку.

Працівник АЗС був госпіталізований.

Розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій).

Нагадаємо, у Києві грабіжники викрали з авто півмільйона і втекли на чорному Mercedes.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ