Московський суд залишив під вартою вже 12 українських моряків

Лефортівський районний суд Москви продовжив термін тримання під вартою трьом українським морякам та представнику СБУ: Денису Гриценку, В’ячеславу Зінченку, Михайлу Власюку та Андрію Драчу на три місяці. Вони пробудуть у СІЗО до 24 липня.

Про це повідомляє Громадське.

Раніше термін тримання під вартою продовжили Роману Мокряку, Андрію Оприску, Євгену Семидоцькому та Сергію Цибізову. Також під вартою залишили Володимира Терещенка, Богдана Головаша, Сергія Попова та Андрія Шевченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ