14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

МіГи з “Кинджалами” не зможуть уразити цілі у Чорному морі: навіщо Путіну патрулювання

Російські літаки МіГ-31К з ракетами “Кинджал” не зможуть уразити цілі у Чорному морі. Заяви російського диктатора Володимира Путіна про патрулювання – це залякування.

Про це журналістам розповів авіаційний експерт, колишній інженер з випробувань “Конструкторського бюро Антонов” Костянтин Криволап.

Експерт пояснив, що для виведення “Кинджалів” на траєкторію носій, тобто МіГ-31К, має розігнатись і запустити цю ракету. “Кинджал” набирає швидкість, залітає в стратосферу і вже звідти б’є по поверхні, тобто по цілі.

“Мінімальна дистанція від точки, в якій було прийнято рішення про запуск з МіГа “Кинджалу”, до цілі, яку він може уразити, складає кілька сотень кілометрів. За певними оцінками – близько 700 кілометрів. Тобто навіть за умови патрулювання винищувача з “Кинджалами” у Чорному морі він не зможе уразити ними будь-які цілі в цьому морі – надто мала зона”, – каже експерт.

На думку Криволапа, російський диктатор своїми залякуваннями хотів вплинути на експорт України Чорним морем, щоб залякати екіпажі, які проривають російську блокаду.

“Найімовірніше, ця заява Путіна розрахована для компаній, які страхують судна, що ходять до українських портів, щоби вони або підвищували ставки, або відмовлялися страхувати кораблі. Також розрахунок може бути на те, щоб залякати командирів цих суден і щоби вони вагались, чи варто ходити по Чорному морю”, – додав він.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>