28.1 C
Kyiv
Вівторок, 23 Червня, 2026

“Люди чіплялися за вагони, щоб доїхати”: у Києві скасували сім рейсів електрички (ФОТО)

Поїзди проходили повз станцію «Троєщина-2», не зупиняючись.

В ранкову годину пік 20 лютого КП «Київпастранс» скасувало сім рейсів міської електрички.

У соцмережах постять фото і відео переповнених платформ, звідки люди не можуть виїхати, – повідомляє Київ Оперативний. 

«Збій у графіку міської електрички ще можна скинути на щільність руху потягів. Але чотири вагони в годину пік, в результаті половина пасажирів лишається чекати наступної, в яку не “влазить” ще процентів 20 тих, хто виїджає на роботу. А частина знаходить вихід наслідуючи приклад “зацеперів”», – пише Наталія Коротка.

Зокрема, електрички минали станцію «Троєщина-2», не зупиняючись

Так само збій в роботі електрички стався вчора, 19 лютого. Після тривалої перерви приїхав короткий склад, у який не змогли поміститися всі пасажири. Деякі причепилися за вагони ззаду.

Нагадаємо, ранішеу мережі показали, як пасажири “Укразалізниці” їздять в електричках без сидінь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ