9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

Ліквідація Чорноморського флоту змусить РФ прискорити вихід із війни, – Данілов

Військово-політичне керівництво РФ не розуміє іншої мови, ніж мова сили та зброї. Таким чином стратегічною точкою перелому у повномасштабній війні може стати завдання Силами оборони України відчутного ураження російським загарбникам, зокрема їхньому Чорноморському флоту.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

У цьому контексті урядовець наголосив на важливості надання Україні від союзників та партнерів своєчасно допомоги з озброєнням, що значно прискорило б розгром сил інтервентів та деокупацію українських територій, а також настання справедливого миру.

“Тому Формула миру – це формула зброї. Чим швидше Україна отримає достатньо сучасної зброї, тим скоріше ми повернемо мир, який буде безпечнішим для Європи і світу”, – відзначив Данілов.

За його словами, чим буде переконливішою для РФ перевага західної зброї в руках українців на суші, морі, у повітрі – тим ближче буде досягнення стратегічних цілей України, що збігаються з цілями та цінностями демократичного світу.

“Для прикладу, повна або часткова ліквідація російського військового чорноморського флоту, що є завданням вирішуваним, мала б значно прискорити процеси у Росії пошуку виходу з розв’язаної війни”, – пояснив секретар РНБО.

Також він додав, що це могла б бути хороша демонстрація відсутності можливостей у “Росармії” “адекватної протидії західним технологіям, що малювало б дуже сумну картину подальших подій”.

Водночас Данілов назвав “неправдивою в основі” практику дозування в наданні Україні військової допомоги “з міркувань страху, щоб не викликати роздратування (російського диктатора Володимира) Путіна і не провокувати Росію до подальшої ескалації”.

“Відмова чи зволікання з передачею українським збройним силам сучасного озброєння – це пряме заохочення кремля до подальшої війни, а не навпаки”, – наголосив він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>