2.6 C
Kyiv
Вівторок, 19 Березня, 2024

Ляшко висміяв Зеленського (ФОТО)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко висміяв у соціальній мережі президента України Володимира Зеленського.

Ляшко оприлюднив фотографію із обличчям Зеленського із сумнозвісної розмови із журналістами Радіо Свобода, які знайшли у Зеленського бізнес в Росії.

“Твій вираз обличчя, коли тобі запропонували включити стрім із офісу Президента”, – написав на своїй сторінці в Facebook Олег Ляшко.

Раніше Ляшко намагався провести трансляцію консультацій президента Зеленського із головами фракцій, проте охорона Зеленського заборонила йому це робити. Після цього Ляшко став вимагати від Зеленського оприлюднити стенограму з консультацій про розпуск Рад.

204 КОМЕНТАРІ

  1. Надо немного подождать. Скоро произойдет мутация голоса. Говорит будет тише, дикция будет как у Парубия…Предсказания…Ванги…

  2. Ох какой же ты дурак Ляшко! В любом случае ты политический труп. Я в 14 году за тебя голосовала. Слава Богу что ты проиграл. Теперь понимаю какое ты чмо

  3. Рада смеется оскорбляет президента выбраного народом значит они смеются и унижают и вытир ноги и об нас

  4. Пане Ляшко а не пора вам начать работать и зарабатывать трудом а не орать я понимаю пи…еть не мешки таскпть

  5. Ляха отрабатывает Ахметовский целковый это понятно, но главное чтоб народ понимал, что лозунги и вышиванки хоть на чёрта одень всё равно будет чёрт. Наш народ только за деньги выходит, а внутри души патриотизма нет. Таких как это “недоразумение” нужно вывозить за 101 километр.

  6. Ребята , надеюсь хоть кто-то помнит стишок – мистер Твистер бывший министр и т. д. У меня другая версия… Мистер Ляша бывший нуляша, мистер Ляша оппозиционер , раньше было ни кожи ни рожи , но теперь вы не влазите в главную дверь. Владелец коровок, доярок , помоек, бедняга без роду,без дома , друзей. Остынь торопыга , не лезь в депутаты, а то весь народ настучит тебе сразу. Кто вилами,кто маркой а кто и лопатой

  7. Хай подивиться на себе, розуму 0,0, тільки вопить, як потерпілий!Вже мабуть лотерейки кінчаються, вирішив підзаробити???

  8. Как эта морррррррррда вообще кого-то высмеять может????? Сколько ему Порошенко платит чтобы из себя делать Народное посмешище????

  9. Прежде всего посмотрите кого поддерживает народ.У нас депутаты что пожизненно селятся в ВР и прилипают к креслам._Вы устали.на заседаниях спите.по залу еле передвигаетесь,в зал не загонишь.Правильно сказала Надя Савченко:”Додому!!!!!”

  10. Я за щоб не пройшов ,вибирає половина Чернігівщини,він хоче тут балотуватися,він дуже недоторканий,це все показуха,одного разу звернулись,так навіть телефону не дали,нащо ми йому,зі своїми лозун го ами хай і живе,вафанкуло.

  11. Люди,смех смехом,но Ляшко надо за оскарбления и унижения презид…к ответственности, сделал бы он такое Лукашенко его долго, долго.искали,позор до чего докотились эти так называемые депутаты,жаба давит что его народ не выбрал,вот он и бесится что просто крышу сносит.

  12. Ще воно відкриває рота на президента, психлікарня його вже жде, санітари з носилками виїхали

  13. Якій ти жалюгідний. Якщо ти людина, ти повинен допомогти новообраному президенту, а тискать вила в колеса це ганьба. Коли ви наїстеся. ? ? ?

  14. Не треба звертати увагу на дебіла.Краще нехай органи провірять його статки і після конфіскації на нари.Лоторея не не допоможе.

  15. Пять лет выступал против Порошенко, а теперь не может примириться с тем что за Зеленского проголосовали и сразу начал его чернить. Вот это его работа в ВР. Думайте когда будете выбирать.

  16. Подивись на себе та на свою рожу.Для чого тобі чужі,він тобі не підходить це твої проблеми,а нам обличчя не обов’язково,аби серце чудове мав і цінував український народ а остальне все до одного місця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>