Ляшко відкрив в Маріуполі оновлений Центр дитячої творчості

Держава має створити всі умови для розвитку дітей. У цьому переконаний кандидат у Президенти Олег Ляшко.

Політик у Маріуполі відкрив після капітального ремонту міський палацу естетичного виховання та комунальну дитячо-спортивну школу №5. На це за сприянням народного депутата було виділено з Держбюджету понад 10 мільйонів гривень. Олег Ляшко розповів, що сам в дитинстві не мав можливості ходити до дитячих гуртків, бо ріс в дитбудинках та інтернатах. Тому зараз робить все, щоб діти мали найкращі умови для розвитку, – передає прес-служба РПЛ.

«Цей центр дитячої творчості – це супер проект. Це приклад, що, незважаючи на тяжкі умови, в яких сьогодні перебуває країна, знаходяться можливості, аби дати дітям найкраще. Дітей не можна кидати напризволяще, щоб вони не байдикували і потім не займалися бандитизмом. З дитинства треба дати їм можливості займатися собою. Тоді вони прославлять і Україну, і Маріуполь. Я хочу привести всіх цих діточок до успіху», – сказав під час відкриття закладу Олег Ляшко.

У сучасному комплексному позашкільному навчальному закладі створено 123 гуртка, які відвідує майже дві з половиною тисячі дітей. Батьки не стримують свого задоволення.

«Хочемо висловити вам подяку за те, що ви не байдужі до долі наших дітей і даєте їм можливість творчо розвиватися. Адже якщо сьогодні ми відгородимо наше підростаюче покоління від негативного впливу вулиці і прищепимо їм любов до прекрасного, то завтра з цих дітей виростуть гідні громадяни нашої країни. І тоді за майбутнє України можна бути спокійними», – з такими словами звернулися представники батьківського комітету до народного депутата.

Лідер РПЛ зазначив, що планує підняти заробітну плату вчителям та вихователям.

«Перегляну бюджет і радикально збільшу зарплати. Менше зарплат прокурорам і суддям, більше зарплат викладачам, вчителям та вихователям. Інвестиції в охорону здоров’я і освіту – це найкращі інвестиції. Кожна сім’я радіє, коли їхні діти успішні. Ви чуєте багато повідомлень про те, що десь відкриваються центри дитячої творчості? Мало таких новин по Україні. А в Маріуполі ми відкрили. І отакі центри будемо відкривати по всій країні», – зазначив політик.

Нагадаємо, у Ляшка заступились за українських айтішників.

загрузка...
Загрузка...