Ляшко: Олігархи – це зло (ВІДЕО)

Сьогоднішня мета влади одна – узурпувати вплив на ЗМІ та перерозподілити потоки для того, щоб далі фальсифікувати і вигравати вибори.

На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Що таке деолігархізація? На мою думку, це, в першу чергу, чесні вибори. Рішення Верховного суду, який двічі визнав, що вибори на Івано-Франківщині були сфальсифіковані. Скажіть, будь ласка, коли приходять до парламенту, отримавши мандат в результаті фальсифікацій, в результаті підкупу – чим вони будуть там займатися? Яку деолігархізацію вони будуть проводити? Вони бабки будуть відбивати, які витратили на вибори, які сфальсифікували і купили! І при чинній владі Верховний суд двічі сказав, що вибори сфальсифіковані, так само, як вони були сфальсифіковані в моєму окрузі, але, на превеликий жаль, теж ніхто нічого не міг зробити. Я не можу виграти у фальсифікацій! Я можу словом іти, можу переконувати, але в мене немає чемодану грошей і можливостей для адмінресурсу, щоб фальсифікувати вибори!”, – наголосив політик.

Ляшко зазначив, що навіть радіє через те, що не потрапив у Верховну Раду.

“Ви знаєте, я теж радію, що я не там! У мене є можливість свого чудового сина бачити кожен день! Йому рік ось виповнився, вчора він перший раз пішов. Я радію, для мене це щастя, аніж дивитися на ваші корупційні рожі!”, – заявив Ляшко.

“Ми створюємо проблеми для їхнього бізнесу, вони не зможуть ніде продавати. А яким чином розвивати економіку, коли ти товар не можеш з України продати? А валюта звідки прийде? А робочі місця звідки візьмуться? Ви прийняли закон про інвестнянь, обіцяєте комусь 10 млн дол, якщо приведуть, дати інвестняню. Ваші інвестняні з дубінками стоять біля кожного інвестора! Люди з країни втікають, наче прокажені, після ваших інвестнянь і ваших прокурорів і ваших судів! І ваш міністр юстиції стоїть, розказує – судової реформи не проведено, справедливого суду немає! Скільки вам ще треба – 20, 220 років, щоб зробити справедливу судову реформу?”, – спитав Ляшко у міністра юстиції Дениса Малюськи.

“Олігархи – це зло! Олігархи – це ті, хто грабували і продовжують грабувати цю країну! Чи треба країні олігархи? Ні! Але країні треба чесний бізнес. Цей чесний бізнес буде, коли буде чесна політика. Хто найбільші сьогодні олігархи в країні? Політики! Коли він заходить в кабінет до президента, прем’єра і виходить з набитими мільярдами! Коли він перед виборами клянеться, що служитиме людям, а служить своїй кишені, своїй сім’ї і своєму животу! Тому, коли ви розказуєте про боротьбу з олігархами – з себе почніть цю боротьбу! І з власних інтересів корупційних, з власних чемоданів, які ви отримуєте! У боротьбі з олігархами ключове, що ви сьогодні хочете, – знищити свободу слова”, – зазначив політик.

Він підтримав Володимира Гройсмана, наголосивши, що влада не має встановлювати об’єктивність думок, які висвітлені у ЗМІ.

“Хто встановлює – об’єктивна чи необ’єктивна? Хто вам дав право це встановлювати? Це – свобода слова! Коли Савіка вигнали з ефіру, бо вважали, що необ’єктивна думка. Хай люди вирішують, хай українці вирішують, що об’єктивно, що необ’єктивно, приходять на вибори і голосують! Сьогоднішня мета влади одна – узурпувати вплив на ЗМІ, перерозподілити потоки для того, щоб далі фальсифікувати і вигравати вибори”, – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, раніше Ляшко накинувся на владу через електроенергію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ