Сьогоднішня мета влади одна – узурпувати вплив на ЗМІ та перерозподілити потоки для того, щоб далі фальсифікувати і вигравати вибори.
На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”.
“Що таке деолігархізація? На мою думку, це, в першу чергу, чесні вибори. Рішення Верховного суду, який двічі визнав, що вибори на Івано-Франківщині були сфальсифіковані. Скажіть, будь ласка, коли приходять до парламенту, отримавши мандат в результаті фальсифікацій, в результаті підкупу – чим вони будуть там займатися? Яку деолігархізацію вони будуть проводити? Вони бабки будуть відбивати, які витратили на вибори, які сфальсифікували і купили! І при чинній владі Верховний суд двічі сказав, що вибори сфальсифіковані, так само, як вони були сфальсифіковані в моєму окрузі, але, на превеликий жаль, теж ніхто нічого не міг зробити. Я не можу виграти у фальсифікацій! Я можу словом іти, можу переконувати, але в мене немає чемодану грошей і можливостей для адмінресурсу, щоб фальсифікувати вибори!”, – наголосив політик.
Ляшко зазначив, що навіть радіє через те, що не потрапив у Верховну Раду.
“Ви знаєте, я теж радію, що я не там! У мене є можливість свого чудового сина бачити кожен день! Йому рік ось виповнився, вчора він перший раз пішов. Я радію, для мене це щастя, аніж дивитися на ваші корупційні рожі!”, – заявив Ляшко.
“Ми створюємо проблеми для їхнього бізнесу, вони не зможуть ніде продавати. А яким чином розвивати економіку, коли ти товар не можеш з України продати? А валюта звідки прийде? А робочі місця звідки візьмуться? Ви прийняли закон про інвестнянь, обіцяєте комусь 10 млн дол, якщо приведуть, дати інвестняню. Ваші інвестняні з дубінками стоять біля кожного інвестора! Люди з країни втікають, наче прокажені, після ваших інвестнянь і ваших прокурорів і ваших судів! І ваш міністр юстиції стоїть, розказує – судової реформи не проведено, справедливого суду немає! Скільки вам ще треба – 20, 220 років, щоб зробити справедливу судову реформу?”, – спитав Ляшко у міністра юстиції Дениса Малюськи.
“Олігархи – це зло! Олігархи – це ті, хто грабували і продовжують грабувати цю країну! Чи треба країні олігархи? Ні! Але країні треба чесний бізнес. Цей чесний бізнес буде, коли буде чесна політика. Хто найбільші сьогодні олігархи в країні? Політики! Коли він заходить в кабінет до президента, прем’єра і виходить з набитими мільярдами! Коли він перед виборами клянеться, що служитиме людям, а служить своїй кишені, своїй сім’ї і своєму животу! Тому, коли ви розказуєте про боротьбу з олігархами – з себе почніть цю боротьбу! І з власних інтересів корупційних, з власних чемоданів, які ви отримуєте! У боротьбі з олігархами ключове, що ви сьогодні хочете, – знищити свободу слова”, – зазначив політик.
Він підтримав Володимира Гройсмана, наголосивши, що влада не має встановлювати об’єктивність думок, які висвітлені у ЗМІ.
“Хто встановлює – об’єктивна чи необ’єктивна? Хто вам дав право це встановлювати? Це – свобода слова! Коли Савіка вигнали з ефіру, бо вважали, що необ’єктивна думка. Хай люди вирішують, хай українці вирішують, що об’єктивно, що необ’єктивно, приходять на вибори і голосують! Сьогоднішня мета влади одна – узурпувати вплив на ЗМІ, перерозподілити потоки для того, щоб далі фальсифікувати і вигравати вибори”, – наголосив Ляшко.
Нагадаємо, раніше Ляшко накинувся на владу через електроенергію.




