Ляшко: Бідна країна – поживний навоз для корупції

Підкуп виборців зникне як явище лише після подолання бідності, вважає Олег Ляшко. За його словами, перехід з мажоритарної на пропорційну систему виборів проблему не вирішить, якщо не підвищувати доходи українців.

Про це повідомляє прес-служба РПЛ.

«Що пропорційна, що мажоритарна система – це корупція при нинішній владі. На мажоритарці роздають по 300-500 гривень, щоб підкуповувати українців. За пропорційної системи роздаватимуть мішки грошей лідерам партій, щоб вони брали у список. Тому треба реальна відповідальність за корупцію – повернення смертної кари, скорочення чисельності депутатів та запровадження механізму їх відкликання, щоб Дамоклів меч відповідальності висів над всіма чиновниками. Тоді буде байдуже, яка система виборів», – зазначив Ляшко.

За словами політика, ключове для подолання бідності – це знищення корупції.

«Найпоживніший навоз для корупції – це бідність, до якої довела людей нинішня влада. І сьогодні, за три тижні до виборів, влада імітує, що долає бідність. Роздає подачки перед виборами, а після них – на 40% з 1 травня збільшить вартість газу і вдвічі більші рахунки виставлять людям за комуналку. Ось яку аферу планує влада. Президент Ляшко скасує рішення уряду про підвищення цін на газ, введе мораторій на підвищення вартості комунальних послуг і не дасть грабувати людей!», – запевнив лідер РПЛ.

Нагадаємо, Ляшко закликав Порошенка звільнити 8000 добровольців з тюрем.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...