У Києві пройшов сильний дощ з градом.
Про це ІНФОРМАТОРу повідомляють очевидці.
В окремих районах міста злива тривала до 30 хвилин.

https://www.facebook.com/informator.ukraine/videos/269280604227748/
Через сильний дощ під будинками утворилися «озера».

Автомобілі буквально «пливуть» по дорогах.

Нагадаємо, синоптик попередила українців про сильні зливи з грозою і градом.




